CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport

Por um escritor misterioso
Last updated 04 outubro 2024
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a  ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
CFR Cluj a fost învinsă în această seară, pe teren propriu, de cei de la FC Hermannstadt, scor 0-1. Echipa lui Dan Petrescu a ratat, astfel, șansa de a urca pe
A realizat „dubla” și speră la primul loc. Ce a spus Janga după Hermannstadt - CFR Cluj 2-3
CFR 1907 VICTORIE ÎN GRUIA! CFR CLUJ – FC HERMANNSTADT 1-0
CFR Cluj - Farul 1-2! Ardelenii au pierdut, dar s-au calificat în barajul pentru Conference, grație victoriei lui Sepsi cu Universitatea Craiova
sunt lideri, vedetele lui Gigi Becali pe
CFR Cluj - Hermannstadt, Live Video Online în etapa 21 din Superliga
Enciclopedia Sportului - Vol 5 PDF
Dan Petrescu, nemulțumit după victoria cu Hermannstadt! CFR Cluj nu are cum să câștige așa - Eurosport
Ermal Krasniqi, gol și pasă decisivă la debut pentru CFR Cluj! Dan Petrescu a avut „ochi” pentru atacantul care ne va fi adversar în preliminariile pentru EURO 2024
CFR CLUJ. Dan Petrescu, prima reacție după eliminarea din Ligă: „Cea mai mare dezmăgire! Sunt blestemat”
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport