Slaven Belupo i Gorica remizirali u Koprivnici –

Por um escritor misterioso
Last updated 04 outubro 2024
Nogometaši Slavena Belupa i Gorice u prvoj su utakmici 15. kola HNL-a igrali 0-0. Bila je to iznimno loša nogometna predstava dva neraspoložena suparnika o čemu govori i podatak kako su tijekom svih 90 minuta viđena tek dva udarca u okvir gola, po jedan s obje strane. Najzanimljiviji trenutak dogodio se u 43. minuti kada […]
NK Slaven Belupo
Remi Slaven Belupa i Gorice – NK Slaven Belupo
Slaven Belupo nakon prolaska u polufinale SuperSport Hrvatskog kupa dočekuje Goricu u Koprivnici, izašli sastavi - tportal
Slaven Belupo u golijadi izgubio u Gorici, u petak dolazi Dinamo - Glas Podravine
FOTO Slaven u negledljivoj utakmici remizirao s Hajdukom
Zahuktala Gorica u Koprivnici traži nastavak pobjedničkog niza; evo gdje gledati utakmicu - tportal
NOGOMET UŽIVO: Slaven Belupo i Hajduk igraju polufinale Kupa u srijedu, 12. travnja 2023. godine - gdje gledati TV prijenos?
Gorica i Slaven Belupo remizirali u susretu koji je bio odgođen zbog magle, Koprivničani od 21. minute imali igrača manje - Novi list
Nula' i bez Maloče i Krizmanića: Najveći bonus je Raspopović, uz osvojeni bod prije reprezentativne pauze - Velika Gorica Online
Slaven Belupo i Rudeš remizirali u Zagrebu – NK Slaven Belupo
FOTO Slaven Belupo remizirao s Lokomotivom, gol za domaću momčad zabio odličan Bogojević
Hrvatski dragovoljac i Gorica remizirali, susret obilježila prva sutkinja u povijesti - Večernji.hr
Jedan trenutak Lovrićeve inspiracije bio je dovoljan za poraz Slaven Belupa od Gorice